Belimo  |  SKU: B253+AFRX24-MFT-S
Belimo B253+AFRX24-MFT-S 2" 2W 120cv 24V S/R W/2 AUX
Delivery and Shipping
Fedex ground and freight.
For questions, call us at 806-763-9323
2" 2W 120cv 24V S/R W/2 AUX